OFERTA WSPÓŁPRACY – PUNKT PRZYJĘĆ PRALNI

Szanowni Państwo,

Jesteśmy lubelską firmą świadczącą od ponad dziesięciu lat usługi pralnicze wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. W czasie ostatniej dekady zaufało nam wielu Klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Aktualnie naszym celem jest rozwój sieci punktów pralniczych. W związku z tym, składamy Państwu propozycję nawiązania współpracy handlowej skutkującej uruchomieniem w Państwa punkcie handlowym Punktu Przyjęć Pralni KOLOR.

Zapewniamy:bezpłatne oznakowanie punktu; reklamę bezpośrednią na Państwa terenie (ulotki); przeszkolenie w zakresie obsługi klienta; odbiór i dowóz odzieży; korzystne warunki prowizyjne; doradztwo i pomoc w bieżącej działalności.


 

Warto nadmienić, że decydując się na otworzenie PUNKTU PRZYJĘĆ nie ponosicie Państwo dodatkowych nakładów ponieważ wymagania powierzchniowe są niewielkie: potrzebne jest wyłącznie – miejsce na kosz na przyjmowane ubrania oraz wieszak na dostarczoną upraną odzież.

Biorąc pod uwagę fakt, że świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prania wodnego i chemicznego, czyszczenia dywanów, wykładzin, chodników; maglowania; farbowania i renowacji skór – istnieje duże prawdopodobieństwo, że także Państwa dotychczasowi Klienci będą zainteresowani oferowanymi przez Pralnię KOLOR usługami.

Nowopowstały, zareklamowany punkt przyjęć pralni świadczącej bardzo wysoką jakość usług – dzięki atrakcyjnym warunkom prowizyjnym – jest dla Państwa szansą na dodatkowe, wymierne korzyści.


 

Mając nadzieję, że niniejsza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem pozostaję z należnym szacunkiem,

Grzegorz Ostasz

(tel. 721 382 285)

Kierownik Pralni Kolor